Polityka prywatności & Cookies

Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych oraz plików cookies znajdziesz w naszej Polityce Prywatności Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Deweloper

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Praga

     Nordic House Deweloper Sp. z o.o. to solidna, powiązana z kapitałem norweskim, spółka z dziesięcioletnim doświadczeniem na rynku europejskim, specjalizująca się w renowacji i rewitalizacji starych i zapomnianych kamienic przywracając im blask i dawną świetność.

     Doświadczenie w realizacji projektów mieszkaniowych zaczęliśmy zdobywać w Oslo, gdzie w latach 1998-2008 uczestniczyliśmy w renowacji wielu kamienic. Dzięki naszym staraniom zmieniliśmy upadającą dzielnicę w miejsce pełne świeżości i życia. Obecnie jest to jedna z najbardziej rentownych i eleganckich dzielnic tego miasta.

     Od 2006 roku jesteśmy obecni na warszawskiej Pradze. Do tej pory ukończyliśmy trzy inwestycje – przy ulicy Ząbkowskiej 5 zbudowaliśmy budynek mieszkalno-usługowy kamienicy frontowej oraz przeprowadziliśmy remont i modernizację istniejących oficyn mieszkalnych. Przy ulicy Jagiellońskiej 32 wykonaliśmy remont i modernizację zabytkowej kamienicy, natomiast przy ulicy Małej 1 została wykonana nadbudowa budynku mieszkalnego frontowego na cele mieszkalne oraz remont i przebudowa oficyny.

     Doceniając potencjał drzemiący w Pradze oraz starania miasta dążące do przywrócenia dawnej świetności temu miejscu, pragniemy być częścią tego przedsięwzięcia.

Nordic House Deweloper - mieszkania na sprzedaż Warszawa Praga - ulica Ząbkowska

Pozostałe inwestycje

Ząbkowska 5

Każdy stary budynek ma swoją własną historię, swój niepowtarzalny styl i charakter, swoją duszę... Naszym celem jest zachowanie tych wszystkich cech, tworząc jednocześnie wygodne, bezpieczne i eleganckie apartamenty dla Was i Waszych rodzin. Ząbkowska 5 to właśnie takie miejsce!

Jagiellońska 32

Ulica Jagiellońska to jedna z najstarszych i najpiękniejszych ulic Pragi. Istniała już przed rokiem 1762 i miała w tym okresie wyłącznie zabudowę drewnianą. Była miejscem spotkań handlarzy, gdyż służyła jako targowisko. Odgrywała znaczną role ze względu na bliskość drewnianego mostu.

Mała 1

Inwestycja na Pradze - mieszkania i lokale usługowe Warszawa Praga. Ulica Mała w Warszawie biegnie od ulicy Inżynierskiej do Konopackiej. Powstała około 1880 roku, a w latach 1880 - 86 postawiono pierwsze domy murowane na Pradze, w tym właśnie budynek
przy ulicy Małej 1.