Polityka prywatności & Cookies

Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych oraz plików cookies znajdziesz w naszej Polityce Prywatności Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Inteligentny dom

Żyj i mieszkaj tak jak chcesz
Dzięki systemowi [email protected] mieszkanie zamienia się w inteligentne. Żaluzje, oświetlenie, ogrzewanie i domofon - teraz za pomocą przełącznika lub smartfona, lokalnie lub zdalnie można sterować funkcjami zapewniającymi wygodę, bezpieczeństwo i wydajność. A wszystko to będąc również w pracy, na zakupach czy na wakacjach.

Otwartość na nowe idee
iPhone FAH ABB BJ DESiPadAir FAH ABB EN HauptmenueFAH 01752 01 screen a1 GB 01
System [email protected] umożliwia zarządzanie wszystkimi funkcjami w domu w sposób automatyczny – zgodnie z harmonogramem czasowym, temperaturą, czujnikiem ruchu lub w zależności od sygnałów z zewnętrznej stacji pogodowej. Funkcje oczywiście można też uruchamiać przyciskiem. Rozwiązanie umożliwia zastosowanie każdej kombinacji i najróżniejszych funkcji, scen czy grup.
Zobacz krótki film o Inteligentnym sterowaniu
Właśnie tak, jak lubisz
System służy do sterowania całym mieszkaniem w sposób tradycyjny – przyciskami na ścianie, a także bardziej praktycznie - przy zastosowaniu smartfonów, tabletów, komputera oraz paneli dotykowych zainstalowanych w wybranych miejscach w mieszkaniu.

Niezliczone zalety
FAH 01039 a1 01
Większa przyjemność mieszkania. Automatyka domowa [email protected] ułatwia życie codzienne. Żaluzjami, oświetleniem, ogrzewaniem i wideodomofonem można sterować z jednego miejsca za pomocą panelu, realizując na nim ulubione sceny np. wyjście z domu, kolacja, przyjęcie czy wakacje.

Domownicy będąc jeszcze w łóżku, mogą otworzyć żaluzje lub włączyć radio w kuchni tylko jednym dotknięciem przycisku. Wychodząc z domu, mogą również wyłączyć jednocześnie wszystkie lampy i urządzenia. Bardzo duża wygoda. Wyjątkowy komfort. Wysoka wydajność energetyczna. Ustawienie poszczególnych scenerii jest banalnie proste - po prostu dopasuj ją do własnego samopoczucia lub sytuacji.

Mobilny wideodomofon
Mieszkańczy mają możliwość rozbudowania systemu domofonowego o funkcjonalność mobilnego wideodomofonu ABB Welcome. Dzięki temu mieszkańcy mają możliwość odbierania połączeń domofonowych na smartfonie, tablecie będąc zarówno w swoim domu jak i poza nim.
To idealne uzupełnienie inteligentnej instalacji inteligentnej w nowoczesnym mieszkaniu.